Dit is het archief van netwerk-art.be. Sinds september 2017 kan je terecht op
netwerkaalst.be
.
english
MENU
netwerk
bezoek
praktisch
individueel bezoek
kinderen / families
groepsbezoek
onderwijs
voor bedrijven
personen met een handicap
film / lessen in het donker
netwerkcafé / mediatheek
over netwerk
contact
mission statement
geschiedenis
gebouw
steun
pers
documenten
beeldmateriaal
logo
shop
leden
zaalhuur
nieuws × agenda
archief × documentatie
tentoonstellingen
concerten
events
films
projecten
samenwerkingen
residenties
publieksactiviteiten
teksten
beelden
profielen
extra activiteiten
archief
tentoonstellingen
concerten
events
films
projecten
samenwerkingen
residenties
publieksactiviteiten
teksten
beelden
profielen
extra activiteiten
2017
Stella Chiweshe (Zimbabwe) & The Polyversal Souls
Sunny Side Up 2017
Christina Vantzou / Dj Maurice Ravel , Moana
Ian William Craig / Innershades
Concert bij het werk van Tim Bruniges op het Statieplein
2016
Father Murphy / Inwolves
Jackie Lynn / Whispering Sons
Sarah Neufeld + Stefan Schneider / Otto Lindholm
Young Echo Sound
Ishan Sound / Ossia / El Kid / Amos / Jabu / Chester Giles / Manonmars / Rider Shafique
Josephine Foster / Broeder Dieleman
The Mary Hart Attack / Eraserhead
+ dj Mad A-p
2015
Azure Mortal / Alessandro Bosetti & Chris Abrahams
Circuit des Yeux / Ensemble Economique
The Pop Group
support Fluwelen Koord / Falling Man + dj Mad A-p
Baby Dee
support Victor Herrero
KRAAK festival 2015
Kraus x Madalyn Merkey x Neutral x Áine O'Dwyer & De 2de Adem x Rodion G.A. x Bryan Lewis Saunders & Razen x Sea Urchin x Mathieu Serruys x Konrad Smoleński vs. Lotto x Vex Ruffin x Yong Yong x Young Marble Giants
15 jaar Room40
Lawrence English / Rafael Anton Irisarri / John Chantler
2014
Tim Hecker / Aidan Baker + guests
Hailu Mergia, Tony Buck & Mike Majkowski / Jerusalem in My Heart / Razen
Charlemagne Palestine & Rhys Chatham / Sheldon Siegel / Gerard Herman
Dean Blunt / RMillis
KRAAK festival 2014
Rashad Becker x Calhau! x Mike Gangloff & Cara Joyce x The Joyous Cosmology x Enzo Minarelli x Olimpia Splendid x Putas Bêbadas x Ramleh x Sweat Tongue x Antii Tolvi x Varkenshond x Jerome Cooper x Form A Log x Léo Küpper
Drums ’n Friends Again
Aster x Will Guthrie x Erik Heestermans x Eli Keszler x Ashley Paul x Julian Sartorius
Orphan Fairytale
2013
The Necks (AUS) / Tape (SE)
Miaux
Mark Ernestus presents Jeri-Jeri
Noise Chamber #001
Adam Bohman / Maurice-Charles JJ / Jason Van Gulick / Lazara Rosell Albear / Pauwel De Buck / Maze dj-set
Haunted Inbox II
Charanjit Singh (IN) / The Cyclist (UK) / Sigtryggur Berg Sigmarsson (IS) / Je Suis Le Petit Chevalier (FR) / Hiele (BE) / dj Beyt al S.W.A.G. (BE)
KRAAK festival 2013
Billy Bao / David Behrman / Richard Dawson / Jonáš Gruska / Guds Söner / La Ligne Claire / Lubriphikatttor / Maan / Manuel Padding / Sleaford Mods / Tapes / Jijí Wehle / A box-Sized Die ft. Serial Butcher
Eliane Radigue
'Occam I', 'Occam River I' & 'Occam Delta II' by Julia Eckhardt, Rhodri Davies & Carol Robinson
2012
Rrrrrrrrrrrrrrrrumm mmmpffff tillffff tooooooo! 5 jaar uitgeverij het balanseer
Jaap Blonk & DJ Sniff / Harry Vaandrager / Sheldon Siegel / Peter Smink / Heleen Van Haegenborgh, Jürgen De Blonde & Kristof Roseeuw / Pol Hoste / Sandrine Verstraete & Kris Vanderstraeten / Matthijs de Ridder / Marc Kregting / Sven Vitse
RAT Records Presents
Jozef Dumoulin trio ft. Trevor Dunn & Eric Thielemans / Chaos of the Haunted Spire / Rudy Trouvé, Eric Thielemans, Hugo Antunes & Joris Caluwaerts
Af Ursin / Limpe Fuchs / Zwerm plays Fred Frith's Quartet Sessions / Step Across the Border
Straatherrie / Aalst Onderstroom
John Butcher / Charles Gayle as Streets The Clown / Staalplaat Soundsystem / David Watson / Pauline Oliveros’ Tuning Meditation
wAves
Aifoon / Floris Vanhoof / Machinefabriek / dj Elephant Power / Benne Douselaere
Black To Comm / Christina Vantzou / Els Viaene
Black To Comm's Earth feat. David Aird & Renate Nikolaus / Christina Vantzou's No. 1 feat. Vancouver Island Quintet / Els Viaene
Haunted Inbox
Daniel Higgs / Ancient Battery Hiccup (Pawlowski & Die Urpf Lanze) / <strike>Jacques Beloeil</strike> / Stare Case / The Away Team / Mauro Antonio Pawlowski / Mittland och Leo / dj Endeavor Foundation
KRAAK festival 2012
Alvarius B / Amen Dunes / Angels in America / Darksmith / Paul Dutton / Peter Fengler Girlseeker / Sally Golding / Hieroglyphic Being / Keijo & The Rambling Boys / Lukas Ligeti / Roscoe Mitchell / Räjäyttäjät / Rodger Stella / Joris Van de Moortel / Wild Classical Music Ensemble
Smoke on the Water
Joris Van de Moortel / Nico Dockx & Krist Torfs / John Duncan / Faceneck / Gerard Herman / Vom Grill
Köhn / Kosmische Keuterboeren / Floris Vanhoof / RED
Netwerk @ La Malterie (Rijsel)
2011
Nieuwe Muziek voor Oude Instrumenten
Gregg Kowalsky / R. Keenan Lawler / Stephan Mathieu / Jozef van Wissem / Die Urpf Lanze
Othin Spake (feat. Trevor Dunn & Tim Vanhamel) / C Spencer Yeh, Dennis Tyfus & Joachim Badenhorst
cd-voorstelling
Cut Hands / Ekoplekz / Lê Quan Ninh / Vindicatrix
Dream On
Talibam! & Alan Wilkinson / John Butcher, John Edwards & Gino Robair Trio
Anthea Caddy / Helena Gough / Robin Hayward / Tim Hecker
KRAAK festival
The Beautiful Band / Bryce Beverlin II / Thomas Bloch / Call Back The Giants / Arthur Doyle & Steve Noble / France / Bridget Hayden / Catherine Christer Hennix / Iasos / Mother of Fire / TwinSisterMoon / Floris Vanhoof
Richard Youngs / Ignatz / Edgar Wappenhalter
2010
The Pyramids / Volcano the Bear
Manoeuvers
Jonas Reinhardt / Rene Hell / Elfenbeinturm's Tropical Beach Party Band / Stellar OM Source / Innercity / Bear Bones, Lay Low
Cinema Soloriens & the Cosmo Drama ft. Marshall Allen
Sun Araw / Gary War / U.S. Girls / Andrea Belfi
Elektro Guzzi / Frank Bretschneider
1000 beats vs. PISTE
Met Nononoise
Wolf Eyes / Rangda / Sic Alps / Vom Grill
i.s.m D-tuned Nijdrop
Stevie Wishart
Martin Schüttler & Nadar
CHIPKA event
Justin Bennett / Mark Bain / William Fowler Collins & Claudia X. Valdes
KRAAK festival
Bong / Bugskull / Dolphins into the Future / Donato Epiro / The Homosexuals / Morphogenesis / Bill Orcutt / Peaking Lights / Pens / Strapping Fieldhands / The Doozer / The Wolf, Death & the Acorn / Voice of Seven Thunders / Yoshi Wada
Embryo / R.O.T. / Sheldon Siegel
2009
Action Beat / Borbetomagus / Ariel Pink's Haunted Graffiti
Haunted Christmas Terror
Samara Lubelski
+ Sylvester Anfang II / Annelies Monseré
Oren Ambarchi / Manuel Mota
Australian New Music
Antoine Chessex / Robin Fox / Max Kohane / Anthony Pateras
Stephan Mathieu / Tape That
DJ /rupture & Andy Moor \ Teeth Mountain \ Tupolev Sound Crash \ Basketball
Dust off the Reverb
John Butcher / The Caretaker / Aernoudt Jacobs' Echolocator / Charlemagne Palestine
Burial Hex / Twig Harper / Floris Vanhoof
Analogue Electronic Tremors
Annual 2008 / Heleen Van Haegenborgh / Voodoo Trance Sound System
Finissage Fuzzy Electronics (& Magnetics)
Sloowjob
Embryo / Julie Mittens / Peter Walker / Gnod / Cosmic Trip Machine
Kjell Bjørgeengen & Keith Rowe / Fire & Ignorance / Activity Center
Julia Eckhardt / Andrea Neumann / Anne Wellmer / Chiyoko Szlavnics / Stevie Wishart
Sir Richard Bishop / Ignatz
Trophies
(become the objects of daily use)
2008
The Present / Uské Orchestra
ONE Festival
Pierre Bastien / Jozef Van Wissem / Toytone (Patrick Catani) & Marc Nostromo / Sun Ok Papi K.O.
Flower-Corsano Duo / Kosmische Keuterboeren
Mouthus
+ Family Underground / Stellar Om Source / Bear Bones, Lay Low
Religious Knives / Gala Drop
Jos Steen / Mark Bain / Thomas Ankersmit & Valerio Tricoli
Event#13
Tape / Dictaphone / Shit and Shine / Amenra
A Double Double Bill
Crónica Label Night
Stephan Mathieu / Ran Slavin / Janek Schaefer / @c
Githead / de portables / pq
Justin Bennett / Mieke Lambrigts
Event#11
Drums 'n' Friends
2007
KTL / Ultralyd
Jackie-O Motherfucker / Kiss the Anus of a Black Cat / Joanne Robertson
Entr'acte Labelnight
Lokai
Glasvocht Labelnight
Orchestre International du Vetex
Christoph De Boeck - Time Code Matter
Berlin Night
Rechenzentrum, Pole meets Mapstation, Gudrun Gut, Milenasong
The Leaf Label Night
Triosk, Murcof, Adrian Klumpes
Hans Appelqvist
Petros Ovsepyan / David Helbich / TAPE THAT
N-Collective
de portables / Tomàn / Madensuyu
Rafael Toral ft. Sei Miguel Quartet / Per Henrik Svalastog / Frederik De Wilde
2006
Flaherty/Corsano/Yeh Trio
Met Comasport, Chalfont, Bear Bones, Lay Low, Lowdjo
Phill Niblock & Thomas Ankersmit
F.S. Blumm Trio / Guido Möbius
Tape / Tenniscoats / Ass
Q-O2: doundo/recycling G
The No-Neck Bluesband / Greg Davis & Sébastien Roux / Chris Corsano
Æthenor / Alexander Tucker
N-collective presents N-event 11
MoHa! / USA/USB / Duch/Kaasbøll / Office-R(6)
Motek
Audiovisuele performance: Do you us too
Steamboat Switzerland / Alessandro Bosetti
Another side of Radian
A Mosz-labelnight met Kapital Band 1, Lokai & Gustav
Exploring the room
LAb[au] met Els Viaene, Petersonic, Eavesdropper
2005
Micronormous / ZX Spectrum Orchestra / Filmficciones / 7 Inch Cinema
7 Inch Cinema
(K-RAA-K)3 ft Supersilent, Alog & Mountains
Sam Prekop & Archer Prewitt
aLOSTaSOULS # 13: Damo Suzuki & Comasport / Drekka...
Stichting Mixer night
Janek Schaefer, Goodiepal, Boca Raton, Yannis Kyreakides
Marsen Jules & Trio Yara
aLOSTaSOULS # 12 vs D-tuned
aLOSTaSOULS # 11
Colleen / Half Asleep
Donato Wharton & Anita Leib
Triosk / Dijf
Emphase Labelnight
Swod
aLOSTaSOULS # 10
Pram
aLOSTaSOULS # 9
2004
Matamore Label Night
aLOSTaSOULS # 8
Electric Barbarian
aLOSTaSOULS # 7
Sukilove / Ultracowboy
Zool / Sofus Forsberg / Gerrit Valckenaers + Stevie Wishart + Dirk Wachtelaer
MINTronicanight
aLOSTaSOULS # 6
1999
Thomas De Prins & Octurn (BE)
Squeezebox Hardware (BE)
MAAK´s Spirit (BE)
Ode For Joe (BE)
Aldus, Zooloop & Payday In March (3x BE)
Helios Quartet (USA)
Ben Sluijs Kwartet (BE)
The Chris Joris Experience (BE)
Foofango (CAM/TOGO/BUKINA FASO/BE)
1998
Capel, Maris, Palinckx, Vatcher Kwartet (BE)
Frank Vaganee Trio feat. John Ruocco (BE/USA)
Kris Defoort; Dreamtime (BE)
Pentachrome (BE)
B Connection
Cro Magnon (BE)
Trio Fabrice Allemand, Paolo Loveri (BE) & Pietro Condorelli (ITA)
Alice´s 5 Moons (BE)
Ben Sluijs Kwartet (BE)
1997
Kris Defoort (BE) & Mark Turner (USA)
AKA Moon (BE) & Chander Sardjoe (NL)
Bo Van der Werf Kwartet (BE) & Jef Williams (USA)
Laurent Blondiau Quintet (BE)
Blindman Kwartet (BE)
1996
Joe´s Basement Bis (open podium)
Joe´s Garage
Kamikaze & Gieters en Peeters (2x BE)
Kris Defoort & Fabrizio Cassol (2x BE)
Variatons On A Love Supreme
Kris Goessens Trio (BE)
Jeroen Van herzeele Trio (BE)
Peeters en Gisen & Aldus (2x BE)
1995
Crumb & Rhyme Cut Core (2x BE)
Joe´s Garage
Deep In The Deep (FRA/BE)
Pierre Jacob (BE)
Hazel Collapses, Nephritis & Deviate (3x BE)
Joe´s Garage
Present (BE)
Basement Party (open podium)
Joe´s Garage
John Woolley and Friends & The Bronders (2x BE)
Joe´s Garage
Stefaan Debevere (BE) & Rein de Graaf Kwartet (NL)
Trio Grande (BE)
Pierre Vervloesem (BE)
Bob Marley Organisation & Daktari (BE)
Wigbert & Groep (BE)
AKA Moon (BE)
Gary Smulyan Quintet (USA)
Rumble Creep & J.F. Muck (2x BE)
1994
Het gesticht (BE)
Joe´s Garage
Waldorf and Statler, Hexenkrauter & Musclor (3xBE)
Prana (BE)
Galileo´s left Wing & Peeters & Gisen (BE)
1993
Octurn (BE)
E (CHE)
Raggende Manne (NL), Les Charmeurs (NL) & La Fille d´Ernest (BE)
CJP Poppromenade
Katanga Fuif (BE)
Fudge Tunnel (UK)
Louis Avenue & Fukkeduk (2x BE)
Katanga Fuif (BE)
AKA Moon (BE)
Bolt Thrower (UK)
Octavo (FRA)
1992
Treponem Pal (FRA) & Thundermug (NL)
Hexenkrauter, Waldorf and Statler & Rumble Creep (3x BE)
Gele Limonade Afscheidsconcert
Cro Magnon (BE)
My Dying Bride (UK)
Kong (NL)
Cannibal Corpse (USA)
Lieven Tavernier (BE)
Violent Mosquitos & RaggaMuffin Soundsystem (2x BE)
Gele Limonade Benefiet
Blindman´s Holiday (AUST)
Dead Moon (USA)
Blue Cheer (USA)
Sables (BE)
1991
X Legged Sally (BE)
Poopshovel (USA)
Gumball (USA)
Junkfish (BE)
The Hard-Ons (AUST)
La Muerte & Rumble Creep (2x BE)
Victims Family (USA) & Junkfish (BE)
Paradise Lost & Cathedral (2x UK)
Continental RaggaMuffin Band (BE)
William Souffreau (BE)
L.O.D. (BE)
Muziekwerkplaats
Seein´Red, Man Lifting Banner (2x NL) & Scraps (FRA)
AFF Benefiet
Bolt Thrower (UK) & Nocturnus (USA)
1990
Bitch Magnet (USA) & Jason Rawhead (BE)
H.D.Q. (UK), The Abs (WAL) & Walter Els
Smurfpunx
Pungent Stench (AUS), Abomination & Master (2xUSA)
Morton Fork Gang (BE/UK)
Jan De Wilde (BE)
S.O.B. (JAP)
G.B.H. (UK)
False Prophets (USA)
Smurfpunx
Fugazi (USA) & Alice Donut (USA)
Sons Of Ishmael (CAN), Karma Sutra (UK), Nesson Dorma (UK) & Chumbawamba (UK)
Smurfpunx
Flat Earth Society (BE)
Carcass (UK), Entombed(SVE), Godflesh (USA), Atrocity (GER)& Disharmonic Orchestra (AUS)
Scream (USA), Rise Above (BE), Incertitude (NL)
Slagerij Van Kampen (NL)
D.O.A. (CAN) & War Dance (UK)
Puller Man GER), Within Rage (NOR), Subterranian Kid ((SVE) & Deviated Instinct (UK)
Smurfpunx
Jana Koubkova (CHE)
Jazzperanto
Hell´s Kitchen (USA), DOL (BE), Militant Mothers (GER)
Smurfpunx
Extreme Noise Terror, Doctor And The Crippens & Jailcell Recipes (3x UK)
1989
Negazione (ITA)& Incertitude
Junkfish, Violent Mosquitos, Interzone, Het Gesticht & Heart Explodes (5x BE)
Smurfpunx
Ut (USA)
Lethal Gospel (USA)
Smurfpunx
Heart Explodes, Outside Edge, Ragga Muffin Soundsystem, Panache Culture & 2 Russian Cowboys (5x BE)
Amnesty International Benefiet
Fire Party (USA), Vernon Walters (NL) & Do Or Die (NL)
Smurfpunx
Yo La Tengo (BE)
Napalm Death (UK) & S.O.B. (JAP)
Smurfpunx
Decadence Within (UK), Lethal Agression (USA), Mind Exit (BE) & Youth Of Today (USA)
Smurfpunx
Kampec Dolores (HUN)
L.U.L.L. (DEN)
Smurfpunx
Garbage Collector (FRA) & support
Johnny G. (UK)
1988
Angry Planet (USA), Strenge Dores (NOR), Ludichrist (USA) & Erusion (BRD)
Smurfpunx
Frenzy (UK)
The Walking Seeds (UK) & The Chicken Fistfuckers (BE)
The Scab & Oh Boy (2x BE)
Lethal Gospel (USA), Ripchord (UK) & Political Asylum (SCO)
Smurfpunx
Vernon Walters (NL)
Rich Kids On LSD (USA), Squandered Message (BRD), Atavistic (UK) & Chronic Disease (BE)
Smurfpunx
Raped Teenagers (SVE), Mega City Four (UK), Winterwijx Chaos Front (NL) & Disgorge (BE)
Smurfpunx
Ear Damage, Hate Crew, Youth Crew, Violent Mosquitos & Rough Justice (5x BE)
HAK ´t Koerken benefiet
Smurfpunx Europunksongfestival
The Diptongues, The Bad Preachers & The Spanks (3x BE)
Culture Shock (UK) & Bad Influence (BE)
Smurfpunx
Upset Noose (ITA), Crowd Of Isolated (BRD) & Rough Justice (BE)
Smurfpunx
Mensen Blaffen (BE)
Martha Szabo & Frank hendrickx
Cry Of Terror (NL), Dona Nobis Pacem (BE), Ripcord (UK) & Heresy (UK)
Smurfpunx
1987
This Is No Hardcore Concert
The Wolfbanes & The Paranoiacs (2x BE)
Inhuman Conditions (BRD), Hate Crew (BE) & Repulsives (BE)
Smurfpunx Fest
Concerti
Jeugd en Muziek
Smurfpunx Fest
Eton Crop & Four One and Only´s (2x NL)
Bitter Lemon & Fuif (2x BE)
Chamber Orchestral Manoevres (BE)
1986
v.a. (BE, NL & 2x BRD)
Trash & Garage ROCK
Kamerorkest Aalst
Jeugd en Muziek
Percussion 82
Jeugd en Muziek
Aroma Di Amore & Joint De Culasse (2x BE)
Big Band Sound (BE)
Jeugd en Muziek
Mensen Blaffen & Kloot Per W.
Aperitiefconcert
Kamerorkest Aalst
Jeugd en Muziek
Kamertrio Strawinsky (BE)
Aperitiefconcert
Melante Ensemble (BE)
Colera (BE), Challenger Crew (BE), Hate Crew (BE), No Numbers (BE) & Anguish (BE)
Smurfpunx Fest
Jan De Wilde (BE)
Kon. Conservatorium Brussel
Aperitiefconcert
Gore & Heart Explodes
Aperitiefconcert
Big Band Sound (BE)
kristiaan VanIngelgem (BE)
Aperitiefconcert
1985
Trio Sequentia (BE)
Aperitiefconcert
Kamerorkest Aalst (BE)
Jeugd en Muziek
Rockvideo weekend
Helikom Strijkkwartet (BE)
Jeugd en Muziek
I Companie Orkest (NL)
Film en Muziek
Brussels Jeugd- en Muziekorkest (BE)
Jeugd en Muziek
Paris & Clean Eggs (2x BE)
Vokaal Ensemble Endymion (BE)
Jeugd en Muziek
Kabberdoech (BE)
Strijkersensemble van Aalst (BE)
Jeugd en Muziek
Muzikale Kinderzondag
1984
Jeugd en Muziek
Strijkerensembl van Aalst (BE)
Jeugd en Muziek
poezie Trio Jan DeJonckheere (BE)
Laetitia Strijkkwartet (BE)
Jeugd en Muziek
Raymond van het Groenewoud (BE)
Jeugd en Muziek
Modern Brass Quintet
Jeggpap N.O. Jazzband (BE)
Crazy Bol Jazzclub
Crazy Bol Jazzclub
Crazy Bol Jazzclub
Tango i Otras Malengas (ARG/BE)
Jeugd en Muziek
Slagwerk
Aperitiefconcert
Hadjazap (BE)
Jeugd en Muziek
Harp
Aperitiefconcert
Crazy Bol Jazzclub
1983
Saxofoon
Aperitiefconcert
Jeugd en Muziek
Crazy Bol Jazzclub
Les Enemies Confus (BE)
Jeugd en Muziek
Klassiek
Aperitiefconcert
The New Orleans Roof Jazzmen (USA)
Tweede concert Jeugd en Muziek
Jeugd en Muziek
Crazy Bol Jazzclub
Eerste concert Jeugd en Muziek
Jeugd en Muziek
De Nieuwe Snaar
De Symfonie (BE)
Promoconcert