Dit is het archief van netwerk-art.be. Sinds september 2017 kan je terecht op
netwerkaalst.be
.
english
MENU
netwerk
bezoek
praktisch
individueel bezoek
kinderen / families
groepsbezoek
onderwijs
voor bedrijven
personen met een handicap
film / lessen in het donker
netwerkcafé / mediatheek
over netwerk
contact
mission statement
geschiedenis
gebouw
steun
pers
documenten
beeldmateriaal
logo
shop
leden
zaalhuur
nieuws × agenda
archief × documentatie
tentoonstellingen
concerten
events
films
projecten
samenwerkingen
residenties
publieksactiviteiten
teksten
beelden
profielen
extra activiteiten
archief
tentoonstellingen
concerten
events
films
projecten
samenwerkingen
residenties
publieksactiviteiten
teksten
beelden
profielen
extra activiteiten
2017
Zomerfilm
/ event
Dieudonnée en Maderas
/ kids
Sunny Side Up 2017
Repair Café
/ event
Sunny Side Up 2017
Sunny Side Up 2017
/ event
Afterwork
/ event
Elke dinsdagavond
BlindDate/SoundWalk
/ geluidswandeling
Kunstenaarsgesprek met Observatorium
/ event
Zomersprokkels
/ zomerbar
i.s.m. Stad Aalst
Le journal d’un usager de l’espace
/ doctoraatsverdediging
publieke presentatie van het doctoraat in de kunsten van Mira Sanders
To Each His Own Mask
/ filmscreening
Tine Guns
Bram De Jonghe / Mira Sanders
/ openingsevent
2016
Surprise: laatste weekend!
/ event
Sunny Side Up 2016
/ eindfeest
President Bongo & The Emotional Carpenters / The Paradise Bangkok Molam International Band / Original Paradise Bangkok dj’s / ...
openHUB: rural vs. urban
/ openingsevent
+ concert Ameel Brecht
Creatie van een Stuk
/ openingsevent
een re-enactment van een performance van Hugo Roelandt uit 1978
Creating Europe. The Arts as Architect?
/ event
+ opening solotentoonstelling Christian Nyampeta
Philip Metten / Easter
/ openingsevent
Tine Guns / Charlotte Lybeer / CHVE / Tape Tum
/ openingsevent
2015
Nikolaas Demoen
/ boekvoorstelling
tamelijk
Sarah & Charles
/ openingsevent
An Unbelievable Truth
Kunstendag voor Kinderen
/ familiezondag
Familiebrunch
Arbeid / Karel Breugelmans / Stijn Ank / David Bergé / Kris Van Dessel
/ openingsevent
Fabien Giraud & Raphaël Siboni / James Blackshaw
/ openingsevent
SUNNY SIDE UP 2015
/ eindfeest
Noura Mint Seymali / Le Colisée / Dimitri Vangrunderbeek / ERG / Stijn Van Dorpe / Eleni Kamma / Adriaan Verwée / De Food Archeoloog / Food Futures / Fam. Van Den Brulle / Manel / Rocsa vzw / dj Mad A-p
Eleni Kamma / Prairie
/ openingsevent
Stijn Van Dorpe / Dimitri Vangrunderbeek / Adriaan Verwée
/ openingsevent
+ performance met leerlingen houtbewerking van KTA De Voorstad
Koters!
/ familiezondag
La Dînée
/ event
Louis Vanhaverbeke / Lydia Debeer / Jonathan De Winter
Heribert Friedl / Konrad Smoleński / Rutger Zuydervelt + lokale muzikanten
/ openingsevent
2014
Orkest!
/ openingsevent
Oliver Beer / Rubén D’hers / Nicolas Field / Julian Sartorius / Michael Schmid / Konrad Smoleński / Rutger Zuydervelt
Kunstendag voor Kinderen
/ familiezondag
met brunch
VIRUS
/ openingsevent
Gerard Herman / Frank&Robbert Robbert&Frank
/ openingsevent
SUNNY SIDE UP 2014
/ eindfeest
Bixiga 70 / Cristian Chironi / Roda De Samba / Freestyle Akkademy / Radio Martiko / voetbaltornooi 2vs2 / Netwerk Kindercafé
Egon Van Herreweghe / Edurne Rubio / Eric Thielemans / Geert Goiris / Eric De Smet
/ openingsevent
Liberty inviting artists to take part
/ festival
11 jaar Atelier Mixed Media, LUCA School of Arts, campus Sint-Lucas Gent
Aglaia Konrad / Marc De Blieck / Kristien Daem / Karel Breugelmans
/ openingsevent
Janko viert feest!
/ familiezondag
Krokuskriebels
Miks Mitrēvics + Kristīne Kursiša / Michèle Matyn / Orphan Fairytale
/ openingsevent
+ voorstelling posture editions N°7
2013
Bert Danckaert / Sean Edwards
/ openingsevent
+ Netwerkmuseum + voorstelling VideoRoute
Kunstendag voor Kinderen
/ familiezondag
met workshops van kunstenaars Antje Van Wichelen, Vincen Beeckman en Tine Guns
Goele De Bruyn: Clean Speech & Soap
/ openingsevent
+ performance en boekpresentatie Goele De Bruyn + concert Miaux (BE)
Diffractions of Destroyed Design
/ opening
+ try-out Cycloramadrome van Alexandra Dementieva
Patrick Van Caeckenbergh
/ opening
+ kunstwandeling op Aalst rechteroever / inauguratie nieuw werk op rotonde
Maak je eigen Camera
/ familiezondag
Doorlopende workshop voor kinderen van 6 tot 12
SUNNY SIDE UP
/ eindfeest
MARK ERNESTUS PRESENTS JERI-JERI / DJ Mark Ernestus / Trio Ocasional / Philippe Beloul / DJ Suncity / DJ John Deere
Originals Only
/ event
De poëzie van de industrie
/ familiezondag
Familiezondag
Hoe luidt het land / Experiments for microphones / Sensibel
/ film+
Watch That Sound
I Was Told There'd Be Champagne
/ event
Francisco López / Kasper Andreasen / Christina Kubisch / Mira Sanders / A Box-sized DIE featuring Serial Butcher
2012
Rrrrrrrrrrrrrrrrumm mmmpffff tillffff tooooooo!
/ event
Jaap Blonk & DJ Sniff / Matthijs de Ridder / Pol Hoste / Marc Kregting / Sheldon Siegel / Peter Smink / Harry Vaandrager / Heleen Van Haegenborgh, Jürgen De Blonde & Kristof Roseeuw / Sandrine Verstraete, Kris Vanderstraeten & Ivo Machiels / Sven Vitse
Kunstendag voor kinderen
/ Familiezondag
Familiezondag
Lezing Dirk Zoete
/ lezing
A Prior Magazine
/ kritieke gebeurtenis
23 Skidoo: Storytelling
Kunstkamp Herfst
/ Young@nwrk 6+
Workshop Limpe Fuchs
/ Workshop
Tranche de Vie
/ event
Sonia Si Ahmed & Maya Dalinsky / Julien Bruneau / Edurne Rubio / Fieldworks (Heine Avdal & Yukiko Shinozaki)
A Public School By a Public Team
/ kritieke gebeurtenis
Visiedag Lessen in het Donker
/ Lessen in het Donker
Open Monumentendag
/ event
Familiezondag
/ family@nwrk
LandscapesCitiesPeople
KunstKamp Teletijdmachine
/ young@nwrk +6
Young Birds
/ Jonge Vogels
Strawberry Fields Forever
/ event
Duppy Gun Soundsystem / Orchestra of Spheres / Sun Araw Band / Kurt Ryslavy / Film+ Icon Eye / Anton Corbijn Inside Out / Garlic is as good as Ten Mothers / Werner Herzog Eats his Shoe
Gated Community
/ critical event
Virginie Bailly / Frank Depoorter & Lore Rabaut / Adam Leech / Arno Roncada / Bart Verschaffel
Sonia Si Ahmed & Maya Dalinsky
/ performance
The Greater Ones
Young Birds
/ young@nwrk
DJ 4T4 / Fratelli / Aralt Spinnewyn
The Power of Difference
/ event
Sonia Si Ahmed & Maya Dalinsky / Rahma Khazam & Dean Inkster / Holly Davey / Because We Are Visual (Olivia Rochette & Gerard-Jan Claes)
KunstKamp Beeld
/ jong@nwrk +6
Paasvakantie
Sonia Si Ahmed & Maya Dalinsky
/ performance
Familiezondag
/ family@nwrk
Vincent Meessen / Lidwien van de Ven / Mohamed El baz
Myths in the Making
/ event
Les Maîtres Fous / Christian Kravagna / Olivier Marboeuf / Vincent Meessen / Mehdi A. / La Prière
Lerarendag
/ lerarendag
met Aifoon
2011
Familiezondag
/ family@nwrk
Frank Theys / Nikolaas Demoen / SoundImageCulture
Kunstkamp
/ jong@Nwrk +6
Herfstvakantie
Tranche de Vie
/ event
Mette Edvardsen / Sumalin Gijsbrechts / Presentatie Posture Editions / Reidemeister Move / Kajsa Sandström, Ulrika Berg & Frédéric Alstadt / Wim Waelput
Fin de Saison
/ finissage / familiezondag
Frank Fairfield / Gerard Herman / Kinderworkshop / Rondleiding / Harmen de Hoop / Werkplaats Typografie i.s.m. Joëlle Tuerlinckx
Now!
/ Event
Yuri Landman & Köhn / Tony Buck / Eric Thielemans
Workshop Yuri Landman
/ workshop
Quickstep Kalimba
Dolores Bouckaert & Griet Dobbels
/ Videoperformance
Mind the Gap, the director's cut
Workshop Radical Autonomy
/ workshop
tijdens de paasvakantie
Familiezondag The '-scape' in Escape
/ Familiezondag / Finissage
Contra Landscapes
/ event
Marie Snauwaert / Ludo Engels & Frederik De Wilde / eSCAPE films / Rondleiding
Berlin, Wunderland
/ event
Jochen Arbeit / Mauro Pawlowski / Floris Vanhoof
Jean-Philippe Convert / OWQ-trio / Rondleiding / Kinderworkshop
/ Finissage / Familiezondag
Wonderland
/ event
Oni Ayhun / Stephan Goldrajch / Alice Evermore boekpresentatie 'in that garden between here and now'
2010
Tranche de Vie
/ event
Kajsa Sandström & David Bergé / Philippe Beloul / ERG / Opening documentatiecentrum / Andros Zins-Browne
6daagse
/ event
Line of Sight / The Bristol Bike Project / Papergirl #3 / Niets Blijft Ongestraft / Mini Velodrome de Bordeaux / Ski Boys × 1000 beats vs. PISTE (met Nononoise) × SUPER 1000 × Elektro Guzzi / Frank Bretschneider × CHEW + CHEER × Finale 6daagse / Wielercriterium voor liefhebbers
Fin de Saison
/ event, finissage
Stevie Wishart / Sean Dower, Richard Wilson & Steve Noble / Yokomono / Joris Van de Moortel / Matchbox / Resident dj's
You Are "Hear"
/ event
Black to Comm / Aifoon Orchestra / Wolvrouw
CHIPKA
/ openluchtevent
Justin Bennett / Mark Bain / William Fowler Collins & Claudia X. Valdes / rondleidingen o.a. door Christian Kieckens en Jan Louies / introductie door afgevaardigde Syral / presentatie catalogus
2009
Tranche de Vie
/ event
Hans Bryssinck & Diederik Peeters / Jelle Clarisse & Sarah Dhont / Christoph De Boeck / Carl De Smet & Dolores Hulan / Laurent Dupont-Garitte / Mette Edvardsen / Julia Eckhardt & Aernoudt Jacobs / Kunst & Zwalm 2009 / Thomas Gevaert / SoundImageCulture 09
About Time
/ event
Stephan Mathieu / Le Synchronomètre / Tape That
Maria Degrève
/ event
I Am Fine
Fin De Saison
/ event, finissage
Ronny Heiremans & Katleen Vermeir \ Maria Degrève \ Basketball \ DJ /rupture & Andy Moor \ Teeth Mountain \ Tupolev Sound Crash
Form Follows F***tion 2
/ event
Kasia Korczak / Yvan Derwéduwé / Filip Van Dingenen / Zoo Zero
The Fuzz Factor
/ event, concerten, lezing
Kjell Bjørgeengen & Keith Rowe / Fire & Ignorance / Activity Center / Frederik De Wilde
Sound . Image . Culture / SIC
/ screening
Presentatie SIC 08
deepblue
/ performance
you are here
You Are Here
/ event, performance, boekvoorstelling
deepblue / Jean Bernard Koeman / Netwerk Museum
2008
Ran Slavin
/ opening, video-, geluidsperformance
City Mess Extravaganza
Effi & Amir en Stephan Dunckelman
/ video- en geluidsperformance
Transhumances
Not Just a Landscape
/ event, lezing, screening
Neal Beggs / Xavier Martin / Jean-Marc Huitorel / Duncan McClaren / The Great Ecstasy of Woodcarver Steiner / Eureka
Performing Qualia | 1 |
/ performance
Dolores Hulan & Carl De Smet
If I Can't Dance
/ event, performances
Frederik De Wilde / Dolores Hulan & Carl De Smet / Christophe Meierhans & Anna Rispoli / Barbara Mavro Thalassitis
For Your Eyes Only / Jos Steen / Mark Bain / Thomas Ankersmit & Valerio Tricoli
/ event, rondleiding, Netwerk Museum, concert
Event#13
Simona Denicolai & Ivo Provoost / Xavier Boussiron / La Kuizine / Felix Kubin
/ event, rondleiding, concert, DJ set
Event#12
Pieterjan Ginckels / Justin Bennett / Olivier Stévenart / Mieke Lambrigts / Rik Moens / Karel Breugelmans / Aleksander Komarov
/ event, screening, concert, performance
Event#11
2007
Beatrijs Albers & Reggy Timmermans / Yves Bernard / Sonia Si Ahmed / Wim Cuyvers
/ event, lezing, performance, boekpresentatie
Event#10
Viewmaster
/ event
Viewmaster / Lokai / Post Painterly Attraction
/ event, performance, concert, screening
Event#09
Openingsevent Cabinet Reclus / Potential Estate
/ event, rondleiding, screening, performance, lezing,
Event#08
Virginie Bailly / Nicolas Guiot / Kristin Posehn / Isabelle Hayeur & Eric Raymond / Blink / Chuck Norris Doesn’t Sleep, He Waits … / Hans Appelqvist
/ event, screening, concert, performance
Event#07
Jan de Vries / transmediale.06 / Frederik De Wilde / Rafael Toral ft. Sei Miguel Quartet / Per Henrik Svalastog
/ event, screening, concert
Event#06
2006
Bühnenstück
/ event
William Cobbing / Els Vanden Meersch / Melvin Moti / Open Video Projects / Heine Røsdal Avdal / Phill Niblock & Thomas Ankersmit
/ event, screening, performance, concert
Event#05
Alexandra Dementieva / Aernoudt Jacobs / Julia Eckhardt / Ludo Engels / Stefaan Quix / Sergio Merce / Lucio Capece / Jens Brand / Aernoudt Jacobs / Jim Denley / Stevie Wishart / Anne Wellmer / Els Van Riel / Manu Holterbach / Silvia Platzer
/ event, performance, screening
Event#04
Barbara Mavro Thalassitis en Wouter Krokaert
/ event
De Vouwstoel en de Zwaarte van de Mist
Fordham / Barbara Mavro Thalassitis & Wouter Krokaert / Conor Kelly / Maia Naveriani / Sophie Nys / Jung Me / Simona Denicolai & Ivo Provoost / effi & amir / Kristin Posehn
/ event, boekvoorstelling, performance, screening
Event#03
Rubber Duck - Sonia Si Ahmed en Kasia
/ performance, Event#02
'I saw you at the annual diving contest...'
Alexandra Dementieva
/ event
Direct Cut
2005
Rebecca September
/ performance, Event#04
Knockout
Marc Vanrunxt
/ event
Deutsche Angst
Julien Bruneau
/ performance, Event#03
VRAC PLI